Aktualne informacije:

Organizator šolske prehrane

Sabina Kocijan (na voljo v ponedeljek in torek od 7.00 do 15.00 ter v sredo od 7.00 do 10.30)

+386 (0)2 654-42-03
sabina.kocijan@guest.arnes.si

Glavni kuhar

Marjan Tajhman

+386 (0)2 654-42-08
marjan.tajhman1@guest.arnes.si

Kuharsko osebje

Vrtec Pesnica

• Marjetka HUJDEC
  • Petra KMETIČ
  • Zdenka URGL
  • Bojana TAJHMAN

Vrtec Pernica

• Dušanka VISENJAK
  • Jožica JERMAN

Organizacija prehrane

Vrtec organizira za otroke tri obroke: zajtrk, kosilo in malico.

Prehranske omejitve

Starši o posebnih prehranskih potrebah otroka obvestite vzgojiteljico in organizatorja prehrane. Jedilniki se prilagodijo na podlagi mnenja izbranega zdravnika, v okviru zmožnosti in v skladu s pravili našega zavoda. Otroku se ponudi dietna prehrana od dne, ko predložite veljavno potrdilo o vrsti diete.

Jedilniki

Seznam vsebnosti alergenov v jedeh je na voljo v jedilnici na oglasni deski.

Pridržujemo si pravico do spremembe jedilnika. Pri sestavi jedilnika so upoštevane smernice zdravega prehranjevanja v vzgojno izobraževalnih ustanovah, ki jih je izdelal Zavod RS za šolstvo. Hrana, označena z zvezdico, je ekološko pridelana.

Jedilnik sestavila Sabina Kocijan (organizatorka šolske prehrane) in Marjan Tajhman (glavni kuhar).